Halloween w Bajce Pana Kleksa

Szczegóły wydarzenia
Start:

29 października - 18:00

Koniec:

31 października - 22:00

Strona wydarzenia:
Strona wydarzenia
Miejsce

Bajka Pana Kleksa

Porcelanowa 23

Katowice, Poland, 40-246

?‍♀️ Z okazji halloween przygotowaliśmy w Bajce Pana Kleksa i Smart Kids Planet STRASZNIE fajny program wydarzeń! Każdy znajdzie coś dla siebie. Będą mroczne, rodzinne warsztaty z Doktorem Paj-Chi-Wo, upiorne zwiedzanie Bajki Pana Kleksa oraz 2 bale przebierańców dla dzieci! ?

⚠️⚠️ AKTUALIZACJA ⚠️⚠️

Bilety na większość wydarzeń wyprzedane. Poniżej znajdziecie informacje o dostępnych atrakcjach:

➡️ 30 – 31.10 ZWIEDZANIE BAJKI + WARSZTATY „CO SIĘ TAK ŚWIECI”

W sobotę i niedzielę zapraszamy do Bajki Pana Kleksa na Zwiedzanie w klimacie halloween, które możecie połączyć z warsztatami „Co się tak świeci„. Przybliżymy Wam zjawisko fluorescencji oraz wykonamy własnoręcznie uwielbianą przez dzieci miksturę do zabawy, zwaną slime.

➡️ 29.10 godz. 19:00 „TAJEMNICE SUCHEGO LODU” Z WIELKIM ELEKTRONIKIEM W SMART KIDS PLANET

Suchy lód wydobywany jest w najmroczniejszych kopalniach całego Kosmosu. To stamtąd przywozi go Wielki Elektronik, aby podczas halloweenowego wieczoru pokazać Wam jego tajemnice. Dowiecie się, z czego zbudowany jest suchy lód, dlaczego się nie roztapia, a nawet spróbujecie jego smaku. Wydarzenie obejmuje 60 minut zabawy w Smart Kids Planet, połączonej z 30 minutami pokazów naukowych i eksperymentów Wielkiego Elektronika na scenie.

➡️ 30 – 31.10 SMART KIDS PLANET W KLIMACIE HALLOWEEN

Przez całą sobotę i niedzielę zapraszamy do Smart Kids Planet na mądrą zabawę połączoną z halloweenowymi animacjami! Do wyboru wejścia godzinne lub 2-godzinne! Podczas gdy dzieci będą zajęte zabawą, rodzice mogą się zrelaksować i skosztować pyszności w kawiarni „Zielono mi”.

—————
? 29.10 MROCZNE WARSZTATY Z DR. PAJ-CHI-WO ❌ BRAK MIEJSC ❌

To rodzinna propozycja dla tych z Was, którzy chcą spędzić piątkowy wieczór na przeprowadzaniu eksperymentów, które mrożą krew w żyłach nawet samego Profesora Kleksa! Będzie strasznie, wybuchowi i eksperymentalnie!

– Do wyboru godz. 18:00 lub 20:00
– Czas trwania: 90 min
– Rekomendowany wiek dzieci +5 lat

Bilety w zakładce „HALLOWEEN” na www.bilety.bajkapanakleksa.pl

—————
? 29.10 UPIORNE ZWIEDZANIE BAJKI PANA KLEKSA ❌ BRAK MIEJSC ❌

Gdy słońce zachodzi, a Bajka staje się pusta, z jej zakamarków wychodzą straszydła. Figle Beboka to przy tym błahostka! Jeśli lubicie czuć dreszczyk emocji, rozwiązywać tajemnicze zagadki, jesteście spostrzegawczy i odważni, będziecie zachwyceni. Jesteście ciekawi czego boi się Pan Kleks? Tylko w ten dzień Bajka zamieni się w dom pełen małych i dużych strachów Profesora.

Bilety w zakładce „HALLOWEEN” na www.bilety.bajkapanakleksa.pl

—————
? 30.10 BALE PRZEBIERAŃCÓW DLA DZIECI ❌ BRAK MIEJSC ❌

Zapraszamy Wasze dzieci do udziału w fantastycznych wydarzeniach – StraSZnyyyych balach przebierańców z okazji Halloween! Czeka szalona zabawa w rytmach dziecięcych hitów, bajkowi prowadzący, konkursy z nagrodami, pyszny poczęstunek oraz wybór Króla i Królowej Balu za najlepsze przebranie! Wszyscy uczestnicy wezmą również udział w warsztatach „Co się tak świeci?”.

17:00 – 21:00 dla dzieci 3-8 lat w Smart Kids Planet

18:00 – 22:00 dla dzieci 8-12 lat w Bajce Pana Kleksa

Bilety oraz więcej informacji: https://bajkapanakleksa.pl/wydarzenia/bale-halloweenowe/