Wielka Fabryka Elfów w Katowicach

Szczegóły wydarzenia
Start:

1 grudnia - 14:00

Koniec:

15 grudnia - 14:00

Rodzaj wydarzenia:

impreza

Event Tags:

fabrykaporcelany

Strona wydarzenia:
Strona wydarzenia
Miejsce

Fabryka Porcelany

Porcelanowa 23

Katowice, Poland, 40-246

Po raz pierwszy w Katowicach, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. ?

Dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom odnaleźć Zaginione Sanie Świętego Mikołaja. Będą one niezbędne, aby przygotować się do Świąt i dostarczyć prezenty do każdego dziecka na świecie.
By odnaleźć Sanie, mali goście odwiedzą 10 punktów z atrakcjami.
Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. ?

Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem. ?

? PRZYDATNE INFORMACJE

Wielka Fabryka Elfów zlokalizowana jest w FABRYCE PORCELANY, przy ul. Porcelanowej 23, w Katowicach i odwiedzić nas można jedynie do 17 grudnia 2017 roku.

? Zabawa potrwa niemal 2,5 godziny.

Wszystkie atrakcje znajdują się w ogrzewanych pomieszczeniach.

Dla naszych gości udostępniamy bezpłatną szatnię. Nie wymagamy zmiany obuwia, jednak dbając o komfort dzieci, można zabrać lżejsze buty lub wygodne kapcie.

Na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się Kawiarnia Elfów, w której rodzice i opiekunowie mogą spędzić czas, oczekując na dzieci. Jest to miejsce, do którego dzieci zostaną odprowadzone po zakończonej zabawie. Oczywiście wszystkich chętnych dorosłych, zapraszamy do towarzyszenia dzieciom podczas całej podróży.

Tuż obok Kawiarni znajduje się też Warsztat Elfów, w którym można uczestniczyć w warsztatach malowania bombek lub kubków (dodatkowo płatne), również można odpocząć, po wyczerpującej, pełnej wrażeń zabawie oraz zakupić pamiątki z Fabryki.

Bilety indywidualne już do nabycia na ebilet.pl oraz w salonach sieci Empik

➡️➡️➡️ UWAGA – JEDEN BILET TO WSTĘP DLA DZIECKA + OPIEKUNA! ??

Więcej informacji na stronie https://www.katowice.wielkafabrykaelfow.pl/