Paradise Lost / 9 X 2022 / Katowice

Szczegóły wydarzenia
Date:

9 października

Time:

18:30 - 23:00

Rodzaj wydarzenia:

impreza

Strona wydarzenia:
Strona wydarzenia
Miejsce

P23

ul. Porcelanowa 23

Katowice, Poland, 40-246

?? Paradise Lost uwielbia publikę w Polsce z bezdyskusyjną wzajemnością. Brytyjczycy wystąpią w katowickim klubie P23 już 9 października. U boku zespołu zagrają goście specjalni, których sylwetki poznamy już niebawem.
?? Paradise Lost loves their fans in Poland and they surely love them back. British band will perform @ 'P23′ club, Katowice on October, the 9th. The band will be acompanied by special guests, whose names will be revealed soon.
? PARADISE LOST (GB) doom metal, death metal (early years), gothic metal:
Powstały w 1988 roku w angielskim Halifax zespół Paradise Lost jest jednym z pionierów ciężkiego, mrocznego grania na Wyspach. To także jeden z najbardziej znanych i lubianych zespołów w Polsce, którą od czasu swojego powstania odwiedzał wielokrotnie.
We wrześniu 2021 roku Brytyjczycy z Paradise Lost po raz kolejny zawitali do Polski i po raz kolejny przekonali się, że polscy fani ich uwielbiają.
Nick Holmes i Greg Mackintosh, czyli główne siły twórcze kapeli, poprowadzili jej muzykę przez gęsty doom i death, by w latach 90. wkroczyć na obszar melodii i czystych wokali, a nawet zaliczyć romans z elektroniką. W XXI wieku Paradise Lost spojrzał łaskawszym okiem na swoją przeszłość, którą zmieszał z bardziej melodyjnym graniem. Poza Nickiem i Gregiem w zespole są obecnie: Aaron Eddy (gitara), Stephen Edmondson (gitara basowa) i fiński bębniarz Waltteri Väyrynen.
? 9 X (nie/sun) 2022
? Katowice @ P23, ul. Porcelanowa 23
?️ 109/119 PLN – przedsprzedaż | presale, 130 PLN – w dniu koncertu | at the box office
Bilety | Tickets:
? https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)
*Dostępne od 1 IV (13:00) | Available from 1 IV (13:00)*
Uwaga! ! ⚠ Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, tj. knockoutmusicstore.pl oraz ebilet.pl!
Attention! ⚠ The only authorised ticket stores are knockoutmusicstore.pl and ebilet.pl!